NASZA OFERTA MASAŻU

Poczuj lecznicze i relaksujące działanie masażu

masaż klasyczny

Masaż klasyczny

zwany leczniczym, stanowi bazę dla innych zabiegów. Podstawowymi ruchami w tym masażu są: głaskanie, ugniatanie, rozciąganie, oklepywanie i wstrząsanie. Powoduje on poprawę krążenia, co ma wpływ na szybsze wydalanie produktów przemiany materii oraz rozluźnienie sztywnych stawów i napiętych mięśni. Stosowany jest przy zaburzeniach krążenia, otyłości, w przypadkach schorzeń ortopedycznych i neurologicznych. Pomaga powrócić do formy po zabiegach chirurgicznych.

Ratunek dla kręgosłupa

jest terapeutycznym zabiegiem koncentrującym się na szyi i plecach. Zawiera ćwiczenia rozciągające, akupresurę i manualną trakcję kręgosłupa. Polecany jest dla osób z przewlekłymi schorzeniami i bólami kręgosłupa. Osoby z dyskopatią, skoliozą i wadami postawy mogą liczyć na poprawę symptomów.
masaż ratunek dla kręgosłupa
masaż aromaterapeutyczny

Masaż relaksacyjny

jest aromaterapeutycznym zabiegiem. Zawiera długie, rytmiczne i miękkie ruchy głaskania oraz ugniatania zmęczonych mięśni. Eteryczny i ciepły olejek o zapachu sosnowego lasu wprowadzą Państwo w stan głębokiego odprężenia.

Masaż sportowy

jest stworzony dla tych, którzy lubią mocniejszy nacisk na obolałe mięśnie. Szczególnie łagodzi ból i regeneruje z ciało po sportowych atrakcjach na nartach czy rowerze. Pomaga sportowcom wyczynowym i amatorom w osiągnięciu maksymalnej kondycji fizycznej i psychicznej.
masaż sportowy
masaż kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

wykorzystuje terapeutyczne działanie ciepłych i gładkich kamieni bazaltowych. Poprawia przemianę materii, oczyszcza ciało z toksyn i ujędrnia skórę.

FizjoMix

to najpopularniejszy zabieg i moja specjalność. Podstawą jest tu masaż klasyczny, który stopniowo przechodzi w głęboki masaż sportowo – leczniczy. Użycie gorących kamieni na wybranych i obolałych miejscach przyniesie każdemu ulgę i wprowadzi w stan relaksu.
masaż relaksacyjny
zdjęcie instruktorów fizjopilates

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Swoje 20-to letnie doświadczenie zdobyłam w USA pracując w renomowanej klinice medycyny sportowej – Sport Therapy and Rehab Services w East Meadow, NY. Prowadziłam tam kompleksową rehabilitacje ruchową i wykonywałam zabiegi fizjoterapeutyczne. Pomagałam pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi i po skomplikowanych zabiegach chirurgicznych powrócić do zdrowia i niezależnego funkcjonowania. Przez 7 lat prowadziłam w swoje własne studio Pilates i terapii manualnej w Woodmere, NY. Jako fizjoterapeutka wyczynowej drużyny Team Total Training dbałam o poprawę osiągnięć sportowych jej członków w zawodach Triatlonowych.
Małgorzata Podgórska
Kwalifikacje:
  • Medyczne Studium Zawodowe (wydział fizjoterapii) w Konstancinie-Jeziorna
  • State University of Stony Brook (wydział biologii),NY
Specjalizacje:
  • praca z pacjentami ze schorzeniami kręgosłupa
  • praca z dziećmi z wadami postawy
  • praca ze sportowcami wyczynowymi oraz amatorami (motorsport, triatlony…)
  • warsztaty prozdrowotne i szkolenia instruktorskie